Kvalitní dům

   spokojený život

 

 


 

 Vyberte si zděný dům, nebo dřevostavbu...

     

 

 

Подробнее на сайте:
https://hotsnews.ruhttps://priornews.ruhttps://estascredit.ruhttps://news101.ruhttps://holdnews.ru
https://prime-pc.ruhttps://maincredit.ru https://leadingnews.ruhttps://newshead.ruhttps://topallnews.ruhttps://flarenews.ruhttps://pc-room.ruhttps://ultimnews.ruhttps://newsexplore.ru https://automobyle.ru

Zděné domy


Zděné domy mají v naší zemi dlouhou tradici a osvědčeného systému se většina našich investorů stále nechce vzdát. Zděná stavba má oproti dřevostavbě lepší tepelnou akumulaci.
Používaná technologie přináší také výborné izolační vlastnosti, které zajistí, že v létě se teplota uvnitř domu bude držet příjemně dole a v zimě se teplo v domu zas lépe udrží.

Charakteristika zděných domů

Zděné stavby jsou stabilní, odolné a mají dlouhou životnost. Nemusíte se bát, že jsou zděné stavby zastaralé a nepřináší moderní technologii. Zděné stavby prošly v posledních letech výrazným vývojem a svým majitelům nabízí současně velice komfortní bydlení.

Sendvičová konstrukce

U zděných domů v běžném standardu preferujeme sendvičovou konstrukci (úzká nosná stěna + zateplovací systém). Tato konstrukce se někdy nazývá také jako dvouplášťová. Spočívá ve vrstvení materiálů s různou povahou. Výsledkem je komplexní řešení, zajišťující stabilitu i tepelnou izolaci.

Vrstvy:

  • Vnitřní skladba omítky
  • Zdivo
  • Vrstva lepidla
  • Zateplovací systém
  • Vnější vrstva omítky

Partneři Logo Nilan Logo CPD Logo Kalksandstein